Ještě nevíte, jak budou Vaše děti trávit prázdniny.
  TJ Sokol Mirotice Vám nabízí letní dětský tábor

Letní dětský tábor Ostrý 2016, pořádaný TJ Sokol Mirotice, proběhne v Chatové osadě Ostrý, což je zhruba 2 km za Blatnou. Děti budou opět ubytovány ve čtyřlůžkových dřevěných chatkách. V Chatičkách jsou dvě palandy, stoleček a dvě skříňky. V chatkách je elektrické osvětlení, ale nejsou v nich zásuvky (proto je zbytečné dávat dětem na tábor mobilní telefony a jinou elektrotechniku). Sociální zařízení je umístěno ve zděné budově, teplá voda po celý den a splachovací WC. Stravování je 5 x denně a pitný režim je zajištěn po celý den. Areál nabízí možnost využití volejbalového kurtu, stolního tenisu, vodní skluzavky , pujčování loděk a menší bazén. Děti se koupají v rybníce přímo v areálu, nebo na nedalekém rybníku  zvaném Hadí,oddíly starší dětí se při příznivém počasí vydávají na koupaliště do Blatné.
Na děti bude dohlížet jedenáct oddílových vedoucích, jedna zdravotnice a tábor bude hlídán po celý průběh tábora nočními hlídkami dospělou osobou. Všichni pracovníci tábora mají lékařské potvrzení o schopnosti práce práce s dětmi.
Tábor začíná 06.08.2016 doba příjezdu dětí na tábor bude upřesněna. Rodiče můžou doprovodit své dítě do tábora, seznámit se oddílovým vedoucím i se zbylým táborovým personálem, prohlídnout si ubytování i celé tábořiště. Odjezd dětí bude 13. 08. 2016 od 9.00 hod do 12.00 hod. Návštěvy dětí během tábora nejsou zakázány, ale ani doporučeny.

Pro děti jsme si letos připravili celotáborovou hru Za sedmi divy světa

Během tábora nás navštíví sbor dobrovolných hasičů s ukázkou svých dovedností. Přijedou opět psovodi, kteří v minulém roce sklidili velký úspěch. Těšit se můžeme i na letní kino, táborovou olympiádu se zajímavými disciplínami, pěveckou soutěž (karaoke) .Tradicí už se stala volba Miss a Missáka tábora.

Už teď se na vás těší náš tým táborových pracovníků!!!!!!!!!!!!!!!
Přihláška ve formátu pdf
Přihláška ve formátu doc
Prohlášení zákonných zástupců
a dětského lékaře - formát pdf
Dokumenty, které je zapořebí předat nejpozději před nástupem na LDT zdravotníkovi
Prohlášení zákonných zástupců
a dětského lékaře
- formát doc
Microsoft Word
Velká táborová hra letos proběhne v duchu

7 DIVŮ SVĚTA

Co si na LDT vzít/nevzít  s sebou a na co nezapomenout.
Poštovní adresa:
RZ Ostrý, 388 01 Blatná
Pojištění:
LDT pořádá TJ SOKOL MIROTICE a pojištění se vztahuje pouze na členy. Proto doporučujeme děti  připojistit.
Termín odevzdání závazné přihlášky je do 31.5.2016
V případě zrušení závazné přihlášky z jiných než zdravotních důvodů od 1.6.2016 do 6.7.2016 bude účtován storno poplatek 50% z ceny tábora.
V případě zrušení závazné přihlášky z jiných než zdravotních důvodů od 6.7.2016 bude účtován storno poplatek 90% z ceny tábora. V případě zrušení závazné přihlášky ze zdravotních důvodů bude od 6.7.2016 účtován poplatek 500,- na výdaje spojené z již probíhající přípravou tábora.

V případě hrubého porušení táborového řádu může být Vaše dítě posláno domu, bez nároku na vrácení peněz. Rodiče jsou v tomto případě povinni si své dítě na táboře vyzvednout.

Zmocnění ve formátu doc
Zmocnění ve formátu pdf
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat
na telefonním čísle +420 777 203 724