LDT Ostrý 2023

LDT OSTRÝ 2023

LDT Ostrý 2023, probìhl od 12. - 19. 8. 2023. Poèasí nám opìt pøálo a sluníèko pìknì høálo.  Etapová hra nesla názevsta  Cesta kolem svìta za 7 dní.

Tábora zúèastnilo 50 dìtí, nìkteré pouze pøes den formou pøímìstského tábora, ale i mezi nimi se našli dìti, které chtìli na táboøe pøespat a za¾ít noèní dobrodru¾ství.

Tým táborových pracovníkù ve slo¾ení Zdenina, Radka, Monika, Martina, Vlaïka, Kaèka, Zita, Sabèa, Anièka, Tomáš, Martin a babièka Hanièka se staral nejen o blaho a bezpeèí dìtí, ale hlavnì o jejich zábavu.

TJ SOKOL Mirotice

Hned první veèer nás navštívili nìkteøí èlenové divadelní spolku I TOTO a zahráli dìtem úvodní scénku k etapové høe.  Dìti byly uvedeny do dìje pøíbìhu Williema Foga a jeho cesty kolem svìta a hra mohla zaèít.

NEDÌLE

Dopoledne se dìti lépe poznávaly bìhem rùzných her v jednotlivých oddílech. Malé dìti stavìli v lese domeèky a hrály si na skøítky, vetší soutì¾ily v táboøe a ty nejvìtší mìøily své síly  ve vìdomostních kvízech a hrách.

TJ SOKOL Mirotice TJ SOKOL Mirotice