Oddíl lukostøelby Mi©i

V kvìtnu roku 2023 byl novì zalo¾en Lukostøelecký oddíl.

První setkání dìtí a seznámení se s  lukostøelbou se uskuteènilo 16. kvìtna. Od tohoto data probíhaly tréninky ka¾dé úterý. O prázdninách se dìti sešly jen dvakrát, tak¾e další trénování nás èekalo a¾ od poloviny záøí. Pøesto se trenér rozhodl, ¾e se oddíl zúèastní Lukostøeleckého turnaje na Kobyle, ale pouze dobrovolníci, kteøí mají zájem.

Dne 5. 11. 2023 se tedy jeli zúèastnit. Turnaj, poøádal DDM Písek, ve svém  areálu na Kobyle u Vrá¾e.

Soutì¾ilo se v 11 disciplínách, a celkem bylo 62 závodníkù rozdìlených do pìti kategorií.

Z  oddílu lukostøelby se zúèastnily 4 dìti a trenér. Støílelo se jednak na terèe, ale i na figuríny zvíøat, byla i rychlostøelba.

První úèast na nìjakém turnaji byla velice úspìšná, zúèastnìní pøivezly jsme hned tøi medaile, z toho dvì støíbrné (Bubeníková Anna, Pøibyl Tadeáš) a jeden bronz (Ko¾ená Magdaléna) poslední závodník (Nezbeda Šimon) obsadil hezké 6 místo.

TJ SOKOL Mirotice